Misijní kaleidoskop č. 2 – červen/2021

Druhé číslo Misijního kaleidoskopu je stejně jako měsíc červen věnováno tématu manželství.  

Prohlédněte si nebo stáhněte další číslo a udělejte si test, jakým jazykem lásky promlouváte k ostatním. V rámci salesiánského misijního úmyslu se můžete pomodlit za dobrá manželství v Demokratické republice Kongo nebo za manželství obecně, a také si můžete přečíst informace o působení salesiánů v Kongu. Čeká na vás další obrázek z cyklu Medový rok a plakátek 5 jazyků lásky.

Zde si můžete stáhnout a přečíst druhé číslo.
21 06 2 Misijni Kaleidoskop

 

Zkopírujte si některý z obrázků a pošlete někomu blízkému s hezkým vzkazem

 

 

Přejeme vám hodně radosti a inspirace z poznávání světa misií a děkujeme za vaše připomínky, náměty či nápady.


 

Misijní kaleidoskop rovněž rozesíláme elektronicky (formou pdf vhodné i k vytištění) i s odkazem na další materiály týkající se Salesiánského misijního dne. Chcete-li se přihlásit k jeho odběru a zajistit si tak, aby vám neuniklo žádné číslo napište na sadba@sadba.org (do předmětu, prosím, napište MISIJNÍ KALEIDOSKOP) nebo prostřednictvím tohoto formuláře.


Misijní kaleidoskop je součástí příprav na Salesiánský misijní den, který v České republice slavíme kolem 11. 11. u výročí první salesiánské misionářské výpravy (datum však není pevně dané, každá země si může sama zvolit, kdy ho bude slavit). Část materiálů připravujeme ve spolupráci s mezinárodním misijním týmem v Římě a některé z nich budou rovněž uveřejněny na našich stránkách v sekci  Salesiánský misijní den.