E-shop

Zakoupením předmětů z našeho e-shopu podpoříte naše misijní projekty.
Umožněte nám dále pomáhat!

Med pro Indii
dárkové balení kvalitního květového medu s motivem Jana Meda

Součástí balení je mininaběračka na med, vtipně pojaté leporelo mapující život tohoto mimořádného salesiána a misionáře a perníček k dobré kávě či čaji ve tvaru skútru, Medova charakteristického dopravního prostředku. Uplynulý rok byl věnován Janu Medovi jako připomínka 10. výročí jeho úmrtí ve snaze navázat na jeho odkaz – dále pomáhat dětem z odlehlých oblastí i učitelům, kterým věnoval velkou část svého života.
400 g • stočeno v létě 2021
(Do doplňujících informací dole na stránce prosím uveďte, zda máte zájem o běžnou či sponzorskou cenu. V případě sponzorské ceny již nehradíte poštovné.)

Kalendáře salesiánské rodiny

Kalendáříky jsou k dispozici ve třech verzích v barvách modré, červené a zelené s motivem ratolesti symbolizující tolik potřebný mír.
Barvu/y kalendáříku uveďte prosím dole na stránce v doplňujících informacích do poznámky k objednávce. Podrobné informace o kalendáříku naleznete zde.

Medik bez zábran

Vtipně napsaná knížka medika a dobrovolníka Jardy Střasáka přivádí čtenáře do světa velmi odlišného od toho našeho. Emancipace a vzdělání jsou tu pojmy téměř neznámé, oproti tomu drogy, platby za nevěsty a šarvátky tu nalezneme na každém kroku. Papuánci žijí skromným způsobem života, bez vymožeností západní civilizace s nulovým ponětím o ekologii, avšak v nádherné přírodě. Jarda podává komplexní obraz této krásné země, píše o kultuře, škole, přírodě, emancipaci, o službě na ošetřovně atd.
90 stran • pevná knižní vazba • černobílé i barevné fotografie
(Do doplňujících informací dole na stránce prosím uveďte, zda máte zájem o běžnou či sponzorskou cenu. V případě sponzorské ceny nehradíte poštovné.)

 

Dobrovolnictví v salesiánském poslání

Zahraniční překlad v Římě vydané publikace o 150 stranách na křídovém papíře s doprovodnými fotografiemi českých salesiánských dobrovolníků.
Tento dobrovolnický „manuál“ přehledně ukazuje, v čem spočívá, jak funguje a co vyžaduje salesiánská misijní dobrovolnická služba. Je určený především salesiánům, bývalým i současným misijním dobrovolníkům, celé salesiánské rodině, ale také všem zájemcům o tuto rozvíjející se salesiánskou oblast.

Průvodce Svatým týdnem a velikonočním třídením

Kniha určená účastníkům liturgických obřadů. Průvodce, který vás uvede do postní a velikonoční doby, může sloužit k individuální přípravě na liturgii v rodinách i ke společné přípravě v různých katechetických skupinách. Pořídit jej můžete za 60 Kč.

Trička
Magnetky 65 x 60 mm
Buttonky průměr 37 mm

  Seznam produktů k objednání


  Kontaktní informace


  Vyberte způsob doručení

  Objednané zboží zasíláme Českou poštou nebo přes Zásilkovnu. Cena dopravy je podle platných tarifů. Pobočku Zásilkovny, prosím, uveďte v poznámce. Vyzvednout zboží si můžete zdarma u nás v Kobylisích.

  Doplňující informace


  Nepřijde-li vám potvrzení o objednávce, prohlédněte si prosím složky Hromadné a Spam.