E-shop

Zakoupením předmětů z našeho e-shopu podpoříte naše misijní projekty a umožníte nám dále pomáhat!

Vyčkejte prosím na zaslání kompletních platebních údajů vč. VS – zboží bude zasláno po provedené platbě.
K předmětům, které zakoupíte za sponzorskou cenu, rádi vydáme potvrzení o daru (na rozdíl mezi běžnou a sponzorskou cenou).
U těchto předmětů již nehradíte poštovné. Produkty objednávejte ve formuláři dole na stránce.
Omluvte ne zcela profesionální podobu našeho e-shopu, který pouze dopňuje a dokresluje naši hlavní činnost – misijní dobrovolnictví a misijní projekty. 


Kalendář salesiánské rodiny na rok 2025

Zorganizujte si lépe váš čas a „neprošvihněte“ žádnou důležitou událost! Kalendář salesiánské rodiny na rok 2025 se o to postará!
K dispozici je ve třech barvách: v červené, modré a zelené, na přebalu je zobrazená symbolická mapa světa odkazující na nadcházející 150. výročí první salesiánské misijní výpravy a také na 20 let misijní organizace Sadby. Objednávejte včas a získejte množstevní slevu.


ilustrační náhledový obrázek, reálný kalendář se může lehce lišit

Termohrnek pro studené zimní dny
pro všechny milovníky dobré kávy nebo čaje

Nerezový termohrnek s objemem 300 ml je nepostradatelným společníkem všech milovníků dobré kávy či čaje. Elegantní provedení v bílé barvě a s geometrickou texturou ve spodní části je doplněné exotickými motivy z různých částí světa, kde pomáháme.
Při uhrazení sponzorské ceny obdržíte k termohrnku balení skvělého assámského čaje od firmy Sonnentor.

(Nabídka platí do vyprodání zásob. Do doplňujících informací dole na stránce prosím uveďte, zda máte zájem o běžnou či sponzorskou cenu,
v případě sponzorské ceny již nehradíte poštovné). 

Z důvodu ochrany před poškozením při přepravě dodáváme termohrnek v papírovém obalu od výrobce. U dárkového balíčku bude přiložen celofánový sáček i stuha.

Zajímavost: Assám, který se rozprostírá v severovýchodní části Indie je znám druhou největší produkcí čaje na světě. Je to také místo, kde působil salesián a misionář Jan Med. Koupí dárkového balíčku se budete podílet na jeho díle a pomůžete zaplatit školné dětem a učitelům vzdělávací kurzy na školách, které Jan Med před mnoha desetiletími založil.

víčko termohrnku 

Fotobrazy

Limitovaná edice 20 fotobrazů přináší dechberoucí snímky přímo z míst, které pro vás nafotili naši dobrovolníci a přátelé misií.
Fotoobraz je lehký, odolný, vypnutý ve dřeveném rámu – výsledný efekt vás mile překvapí.
Vyberte si z několika motivů a nezapomeňta napsat číslo fotobrazu do poznámky k objednávce.
Formát: 60 x 40 cm

Mezi dětmi ulice

Poutavá kniha bývalé dobrovolnice Jany Jeklové, ve které popisuje s citem a láskou život nejchudších dětí ulice v Keni i život dobrovolníka. Přibližuje nám Afriku očima člověka, který žil mezi nejchudšími z chudých a přináší příběhy plné krutosti a bídy afrických slumů, ale především příběhy plné naděje.
160 stran • pevná knižní vazba • barevné fotografie
(Do doplňujících informací dole na stránce prosím uveďte, zda máte zájem o běžnou či sponzorskou cenu. V případě sponzorské ceny nehradíte poštovné.)

         
 
Dobrovolnictví v salesiánském poslání

Zahraniční překlad v Římě vydané publikace o 150 stranách na křídovém papíře s doprovodnými fotografiemi českých salesiánských dobrovolníků.
Tento dobrovolnický „manuál“ přehledně ukazuje, v čem spočívá, jak funguje a co vyžaduje salesiánská misijní dobrovolnická služba. Je určený především salesiánům, bývalým i současným misijním dobrovolníkům, celé salesiánské rodině, ale také všem zájemcům o tuto rozvíjející se salesiánskou oblast.

Trička

 Pánské tričko střih BASIC  •  dámské tričko střih CITY  •  prát do 40 °C  •  nežehlit  •  nepoužívat aviváž a bělící prostředky

Magnetky
65 x 60 mm
Buttonky
(průměr 37 mm – placky se špendlíkem nebo magnetek)

  Seznam produktů k objednání

  Trička Sadby
  Chcete si objednat více velikostí od jedné barvy?
  Napište nám to do poznámky k objednávce. Kolonky Množství a Velikost u daných triček ponechte prázdné.

  Kontaktní informace

  Vyberte způsob doručení

  Objednané zboží zasíláme Českou poštou nebo přes Zásilkovnu. Cena dopravy je podle platných tarifů. Pobočku Zásilkovny, prosím, uveďte v poznámce. Vyzvednout zboží si můžete zdarma u nás v Kobylisích.

  Doplňující informace

  Nepřijde-li vám potvrzení o objednávce, prohlédněte si prosím složky Hromadné a Spam.