E-shop

Zakoupením předmětů z našeho e-shopu podpoříte naše misijní projekty.
Umožněte nám dále pomáhat!
Medik bez zábran

Vtipně napsaná knížka medika a dobrovolníka Jardy Střasáka přivádí čtenáře do světa velmi odlišného od toho našeho. Emancipace a vzdělání jsou tu pojmy téměř neznámé, oproti tomu drogy, platby za nevěsty a šarvátky tu nalezneme na každém kroku. Papuánci žijí skromným způsobem života, bez vymožeností západní civilizace s nulovým ponětím o ekologii, avšak v nádherné přírodě. Jarda podává komplexní obraz této krásné země, píše o kultuře, škole, přírodě, emancipaci, o službě na ošetřovně atd. (Do doplňujících informací dole na stránce prosím uveďte, zda máte zájem o běžnou či sponzorskou cenu)

Mezi dětmi ulice

Poutavá kniha bývalé dobrovolnice Jany Jeklové, ve které popisuje s citem a láskou život nejchudších dětí ulice v Keni i život dobrovolníka. Přibližuje nám Afriku očima člověka, který žil mezi nejchudšími z chudých a přináší příběhy plné krutosti a bídy afrických slumů, ale především plné naděje. (Do doplňujících informací dole na stránce prosím uveďte, zda máte zájem o běžnou či sponzorskou cenu)

 

Kalendáře salesiánské rodiny

Kalendáříky jsou k dispozici ve třech barevných mutacích s motivem kotviček jako symbolem naděje: tmavomodré a vínové se stříbrným potiskem a světlešedé s šedým potiskem. Barvu/y kalendáříku uveďte prosím dole na stránce v doplňujících informacích do poznámky k objednávce. Podrobné informace o kalendáříku naleznete zde.

Dobrovolnictví v salesiánském poslání

Zahraniční překlad v Římě vydané publikace o 150 stranách na křídovém papíře s doprovodnými fotografiemi českých salesiánských dobrovolníků.
Tento dobrovolnický „manuál“ přehledně ukazuje, v čem spočívá, jak funguje a co vyžaduje salesiánská misijní dobrovolnická služba. Je určený především salesiánům, bývalým i současným misijním dobrovolníkům, celé salesiánské rodině, ale také všem zájemcům o tuto rozvíjející se salesiánskou oblast.

Průvodce Svatým týdnem a velikonočním třídením

Kniha určená účastníkům liturgických obřadů. Průvodce, který vás uvede do postní a velikonoční doby, může sloužit k individuální přípravě na liturgii v rodinách i ke společné přípravě v různých katechetických skupinách. Pořídit jej můžete za 60 Kč.

Trička
Magnetky 65 x 60 mm
Buttonky průměr 37 mm

  Seznam produktů k objednání


  Kontaktní informace


  Vyberte způsob doručení

  Objednané zboží zasíláme Českou poštou nebo přes Zásilkovnu. Cena dopravy je 70 Kč (doporučený dopis u České pošty, balíček poslaný přes Zásilkovnu) nebo 30 Kč (obyčejný dopis u České pošty). Pobočku Zásilkovny prosím uveďte v poznámce. Vyzvednout si je také můžete zdarma u nás v Kobylisích.

  Doplňující informace


  Menu