E-shop

Zakoupením předmětů z našeho e-shopu podpoříte naše misijní projekty.
Umožněte nám dále pomáhat!
Kalendáře salesiánské rodiny

Kalendáříky jsou k dispozici ve třech barevných mutacích: antracitové se stříbrným potiskem, červené a slonové kosti s černým potiskem. Barvu/y kalendáříku uveďte prosím dole na stránce v doplňujících informacích do poznámky k objednávce. Podrobné informace o kalendáříku naleznete zde.

Dobrovolnictví v salesiánském poslání

Zahraniční překlad v Římě vydané publikace o 150 stranách na křídovém papíře s doprovodnými fotografiemi českých salesiánských dobrovolníků.
Tento dobrovolnický „manuál“ přehledně ukazuje, v čem spočívá, jak funguje a co vyžaduje salesiánská misijní dobrovolnická služba. Je určený především salesiánům, bývalým i současným misijním dobrovolníkům, celé salesiánské rodině, ale také všem zájemcům o tuto rozvíjející se salesiánskou oblast.

Průvodce Svatým týdnem a velikonočním třídením

Kniha určená účastníkům liturgických obřadů. Průvodce, který vás uvede do postní a velikonoční doby, může sloužit k individuální přípravě na liturgii v rodinách i ke společné přípravě v různých katechetických skupinách. Pořídit jej můžete za 60 Kč.

Mezi dětmi ulice

Poutavá kniha bývalé dobrovolnice Jany Jeklové, ve které popisuje s citem a láskou život nejchudších dětí ulice v Keni i život dobrovolníka. Přibližuje nám Afriku očima člověka, který žil mezi nejchudšími z chudých a přináší příběhy plné krutosti a bídy afrických slumů, ale především plné naděje. (Do doplňujících informací dole na stránce prosím uveďte, zda máte zájem o běžnou či sponzorskou cenu)

Trička
Magnetky 65 x 60 mm
Buttonky průměr 37 mm

Seznam produktů k objednání


Kontaktní informace


Doplňující informace


Menu