Obchodní podmínky

Veškeré přijaté objednávky jsou považovány za závazné. Odesláním objednávky zákazník potvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami. V ceně zboží není uvedena cena za poštovné a balné. Každá přijatá objednávka je potvrzena formou e-mailové zprávy zaslané zákazníkovi obsahující fakturu k zaplacení. SADBA, z. s. není plátcem DPH.

E-shop neslouží k finančnímu obohacení Sadby. Výtěžek z prodeje nabízených produktů bude použit na pokrytí výrobních nákladů a podporu činnosti organizace.

Objednání produktu

Máte-li zájem o některých z produktů, můžete si jej objednat zadáním požadovaného množství (v případě triček navíc i velikosti) v Seznamu produktů k objednání.

Při nákupu triček uveďte v kolonce Doplňující informace Vámi vybranou barvu a střih (dámské tričko/pánské tričko).

Při nákupu buttonků a magnetek v kolonce Doplňující informace specifikujte Vámi zvolený motiv.

Při objednávání kalendáříků Salesiánské rodiny specifikujte v kolonce Doplňující informace preferovanou barvu. V případě neuvedení barvy Vám bude zaslána náhodně vybraná barva.

Kontaktní informace a ochrana osobních údajů

Ve formuláři Kontaktní informace vyplňte požadované údaje na které má být objednané zboží zasláno. Osobní údaje uvedené v objednávce jsou považovány za důvěrné a nebudou poskytnuty žádné třetí osobě. Budou využity pro potřeby komunikace v souvislosti s objednávkou. Při jejich zpracování se SADBA zavazuje postupovat v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) a dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění.

Závazné objednání

Souhlasem s obchodními podmínkami a odesláním objednávky je považována za závaznou.

Platba a doručení objednaných produktů

Objednávky vyřizujeme individuálně. Poté, co nám přijde Vaše objednávka, kontaktujeme Vás, abychom si domluvili podmínky doručení / osobního předání objednaného zboží.

Při osobním vyzvednutí v kanceláři Sadby vám bude objednané zboží vydáno proti úhradě celé částky v hotovosti. Poštovné se neúčtuje. Kontaktujeme Vás, abychom si domluvili přesný čas předání.

Ostatní objednávky budou po připsání peněz na účet uvedený na faktuře zaslány do 7 pracovních dnů prostřednictvím České pošty na adresu uvedenou v objednávce. Cena poštovného závisí dle hmotnosti a velikosti balíčku.

Platbu na dobírku nedoporučujeme, protože pro zákazníka není ekonomicky výhodná (k ceně nákupu za poštovné a balné je připočteno 90,- Kč). Nicméně v případě osobní domluvy je i forma zaslání na dobírku možná.

Doprava

Objednané zboží zasíláme přes Českou poštu nebo zásilkovnu. Je možné si je také osobně vyzvednout na adrese Kobyliské náměstí 1000/0, Praha 8 – Kobylisy.

Česká pošta – za obyčejné psaní účtujeme 30 Kč, za doporučené 70Kč

Zásilkovna – za službu účtujeme 70Kč

Zrušení objednávky

V případě, že nabízené zboží není na skladě může být objednávka ze strany Sadby zrušena. Zákazník bude o zrušení objednávky informován e-mailem nebo telefonicky a bude mu nabídnuto řešení vzniklé situace.

Zrušení objednávky ze strany zákazníka je třeba provést písemně na e-mail sadba@sadba.org . Objednané zboží, které nebude zaplaceno do sedmi pracovních dnů, bude považováno za stornované. Zaplacená objednávka, kterou chce zákazník zrušit, bude řešena v rámci reklamace.

Reklamace

Na objednané produkty se vztahuje zákonná záruční lhůta. Záruka se vztahuje na zjevné a skryté vady zboží, které nejsou slučitelné s funkčností zboží, jeho užitnými a estetickými vlastnostmi.Kupující je povinen si objednané zboží bez zbytečného odkladu prohlédnout (po převzetí / doručení). Při reklamaci zakoupeného zboží je nutné předložit či zaslat na adresu Sadby dané zboží, fakturu a průvodní dopis s důvodem reklamace. Bude-li reklamace oprávněná, zboží bude vyměněno nebo může zákazník odstoupit od smlouvy a budou mu vráceny peníze.Poštovné při reklamaci zboží hradí cestou k prodejci zákazník. V případě výměny zboží hradí poštovné cestou k zákazníkovi prodejce. Prodávající nepřebírá odpovědnost za škody vyplývající z neodborného zacházení se zbožím. Reklamace mechanického poškození výrobku není možné uznat.Informace o průběhu reklamace budou zákazníkovi zaslány prostřednictvím e-mailových zpráv.

Menu