Výstava Misionář na skútru
Medový rok

Nevíte, kam zajít během sychravých zimních dní? Kde načerpat inspiraci, případně si dát dobrou kávu nebo čaj? Zajděte se podívat na naši výstavu O Janu Medovi do Komunitního centra Matky Terezy na Praze 4-Hájích (cca 300 m od stanice metra Háje).

Život tohoto mimořádného kněze, salesiána a misionáře je zachycen na devíti informačních tabulích a je doplněn přibližně třemi desítkami velkých fotografií, informací o Sadbě a misijním dobrovolnictví. Na většině z nich jsou zachyceni žáci z indických škol z míst, kde Jan Med působil v druhé fázi svého života, zbytek jsou fotografie s tématem misijního dobrovolnictví z různých zemí od našich dobrovolníků.

UKÁZKY PANELŮ

K dispozici jsou informační mateirály týkající se misií a dobrovolnictví a zábavné leporelo s Janem Medem.

Pokud si chcete zpříjemnit výstavu v místní kavárničce CaféTerezie (pondělí a úterý 15.30-21.30, středa 15.30-20.00, neděle 10.00-13.00 a dále při akcích v KCMT), ověřte si prosím aktuální otevírací dobu na stránkách komunitního centra.

 

Výstava v KCMT bude ukončena pravděpodobně v první půli února, o přesných termínech umístění výstavy se prosím informujte na našich stránkách (Medový rok).

Výstavu také nabízíme k zapůjčení, máte-li zájem nebo víte-li o někom, koho by mohla oslovit, pište na: sadba@sadba.org.

Přejeme pěkný zážitek

Vaše SADBA


FOTO Z INSTALACE