Průvodce svatým týdnem
Sadba

Již podruhé nás čekají Velikonoce jiné, než jsme zvyklí. Pravděpodobně v malém společenství svých nejbližších. Aby každý z nás mohl lépe pochopit na co se během svatého týdne připravujeme a co se o těchto největších křesťanských svátcích slaví nabízíme vám brožuru Průvodce svatým týdnem a velikonočním třídením.

Místo nádherných velikonočních obřadů prožitých v kostele v záři ohně a svící, s rodinou, či mezi svými přáteli, si pravděpodobně pustíme televizi a budeme největší křesťanské svátky sledovat ze svých pohovek a gaučů. Ale možná to je zároveň výzva pro nás všechny – náš půst, naše poušť, naše Getsemany. Být na chvíli sám, bez hluku vnějšího světa, přemýšlet, rozjímat a neokázale se připravovat na slavné Vzkříšení. K hlubšímu prožitku Svatého týdne a velikonočního třídení vám možná pomůže i náš liturgický průvodce. Je vhodný k soukromým pobožnostem, ke společné modlitbě v rodině nebo ve společenství. Na 70 stranách vás provede celou postní i velikonoční dobou, obsahuje liturgické texty, krásné fotografie i infografiky. Obřady Květné neděle a velikonočního třídení jsou přehledně rozepsány.

Cena Průvodce v knižní podobě je 60 Kč + poštovné. Objednat jej můžete na: objednavky@sadba.org nebo přes náš e-shop.

Zaujal vás Průvodce a chtěli byste spolu s námi pomoci dobrému dílu?

Rozhodli jsme se věnovat veškeré dary, kterými Průvodce podpoříte, na vzdělávání učitelů v Severovýchodní Indii. Přispěním jakékoliv částky na číslo účtu 2800630202/2010 s uvedením specifického symbolu 501 tak pomůžete jednomu z našich misijních projektů. Do poznámky prosím uveďte heslo: Průvodce, v případě zájmu o potvrzení o daru také Vaši e-mailovou adresu.