Pod vánoční stromeček knížku

Chcete obdarovat své blízké a zároveň pomoci někomu, kdo to hodně potřebuje? Kupte si knížku od bývalé dobrovolnice Jany Jeklové, kterou právě vydáváme!

S úderem nového roku oslaví SADBA 15 let. A právě k tomuto výročí vydáváme knížku bývalé dobrovolnice Jany Jeklové, která působila rok v salesiánském středisku pro děti ulice v Nairobi v Keni. Poslala mnoho krásných dopisů, ve kterých s citem a láskou popisuje život nejchudších dětí ulice, a zároveň nám přibližuje dobrovolnickou službu. Tyto dopisy tvoří nevšední knihu, která vám přiblíží Afriku očima člověka, který žil mezi nejchudšími z chudých, a která přináší svědectví o tom, že láska skutečně uzdravuje.

Knihu si můžete objednat na naší e-mailové adrese: sadba@sadba.org, rádi vám ji zašleme nebo si ji můžete vyzvednout osobně od 1. 12. 2019 u nás v kanceláři.

Mezi dětmi ulice 15 různých příběhů ze života ve středisku pro opuštěné děti, z africké přírody, cestování… a 10 strhujících životních příběhů dětí ulice s dobrým koncem 160 stran, šitá vazba v tvrdých deskách.

 

            


Cena:
350 Kč (+ 50 Kč poštovné)
500 Kč – sponzorská cena, podpoříte další dobrovolníky
1000 Kč – sponzorská cena, podpoříte děti v rámci našeho programu Darujme vzdělání

Po přečtení této knihy pochopíte, jak moc je důležitá přítomnost někoho, kdo umí rozdávat naději a nabízet pomocnou ruku. Jeden ze známých výroků Matky Terezy praví, že na světě je daleko větší hlad po lásce než po chlebě. Zázraky se dějí dnes a denně. A to nejen v Keni!

„Nebojme se být těmi, kteří přinášejí lásku druhým lidem. Ve svých rodinách, ve škole, v zaměstnání, mezi přáteli, ve svém okolí… Nikdy nevíme, jakou hodnotu mohou tyto skutky pro druhé mít.“ (Jana Jeklová)

SADBA