Kalendářík salesiánské rodiny 2018
Sadba

Opět je tu čas, kdy k vám přichází kalendářík salesiánské rodiny. Jako obvykle zde najdete všechna kalendária, zpestřením jsou významné dny roku 2018 a hlavní myšlenkou není (překvapivě) heslo hlavního představeného, ale varianta známého benediktýnského hesla „Modli se a pracuj“.

Nechybí úvodník Pavla Gambiho Ženíška, informativní část nahradily významné dny roku 2018 (povšimněte si obzvláště 8. října). Titulní strana se, na základě vašich ohlasů a většinového záporného stanoviska k obrázkům a kresbičkám, dočkala elegantního reprezentativnějšího vzhledu. Kompletní církevní, salesiánské a světské kalendárium předcházejí podrobné vysvětlivky.

Na zadní straně přebalu si můžete vybrat svého – konkrétního – dobrovolníka a přispět na jeho činnost v dané oblasti v rámci programu Adopce na blízko. (zde si můžete přečíst svědectví a příběhy našich současných dobrovolníků).

Ti z vás, kdo si kalendáříky již předem objednali, budou kontaktováni v průběhu příštích týdnů. Ti, kdo tak ještě neučinili, ale o kalendáříky stojí, mohou objednávat na sadba@sadba.org.
Cena bez hromadných slev: 40 Kč za kus.
Vyberte si ze 4 barevných variant:

  • jarní zelená
  • uklidňující modrá
  • elegantní slonová kost
  • luxusní černo-stříbrná

Přejeme vám, ať kalendářík slouží k zaznamenávání jen samých dobrých událostí a děkujeme všem, kteří společně s námi pomáháte potřebným dětem a mladým lidem.

Vaše SADBA