Cesta ke vzkříšení
Nezařazené

Inspirujte se Cestou ke vzkříšení, která vám prostřednictvím čtení z evangelií, zamyšlení i dobrovolného úkolu na celý týden přiblíží a připomene stěžejní dobu Ježíšova života. Prožijte postní dobu intenzivněji…

Každá neděle a den svatého týdne je doplněna zamyšlením a obrázkem zobrazujícím dění v evangeliu. Rámeček každého nedělního obrázku i dní svatého týdne je lemován prázdným rámečkem, který je možný po splnění úkolu vybarvit.
Postní doba má být zejména příležitostí více se přiblížit Bohu. Může však také posloužit k tomu, abychom si uvědomili, co v našem životě skutečně potřebujeme a co jen odvádí naši pozornost od přátelství s Pánem a s našimi bližními.

Cestu ke vzkříšení vám na vyžádání rádi zašleme, stačí si o ni napsat na: sadba@sadba.org. Můžete se pro ni zastavit i osobně v kanceláři Sadby nebo si ji stáhnout ve formátu pdf pod tímto článkem.


detail Cesty ke vzkříšení

Pro zájemce je stále ještě k dispozici Průvodce Svatým týdnem a velikonočním třídením, který uvádí do postní a velikonoční doby, může sloužit k individuální přípravě na liturgii v rodinách i ke společné přípravě v různých katechetických skupinách. K zakoupení na našem e-shopu.

Chcete pomoci?

V postní době je možné odřeknout si svoji oblíbenou sladkost, kávu, zážitek či další „nezbytnost“ apod. – to posiluje naši vůli a připravuje na pokušení mnohem větší.
Pokud byste chtěli podpořit naši činnost, ať už to jsou naši dobrovolníci, děti a učitelé v Indii nebo samotný provoz naší organizace, můžete k tomu využít i částku, kterou ušetříte zřeknutím se výše řečeného a to dvěma způsoby:
a) bankovním převodem na: číslo účtu veřejné sbírky: 2800630202/2010, SS: 100
b) osobním předáním na Sadbě

Za všechny dary ze srdce děkujeme!

Kde letos pomáháme

Ke stažení: cesta ke vzkříšení web

Pomocí blízkých pomáhejme daleko!


To jsou oni – naši dobrovolníci a „jejich“ děti!