Vánoce na Sadbě
Nezařazené

Čas vánoční se blíží a s ním i starosti, co dát svým blízkým pod stromeček. Hledáte-li sympatický dárek, který potěší hned dvakrát, jste na správném místě.

Termohrnek s vůní dálek

Salesiánská asociace Dona Boska, z.s (SADBA) se nechala inspirovat vzdálenými místy, kde pomáhali či pomáhají naši dobrovolníci, a připravila pro vás exoticky laděný, elegantní, termohrnek.
Vaše oblíbená káva nebo čaj v něm získá vůni dálek a přinese dobrý pocit, že veškerý výtěžek pomůže uhradit přípravné kurzy dalším dobrovolníkům a částečně pokryje i náklady na jejich cestu nebo uhradí školné dětem ze SV Indie.
Termohrnek bílé barvy má objem 300 ml a ve spodní části je dekorován zajímavou geometrickou texturou. Zakoupíte-li jej za sponzorskou cenu, dostanete k němu zdarma assámský černý čaj od firmy Sonnentor a vonnou čajovou svíčku 🙂

Fotoobraz

Naše dílo lze podpořit i koupí fotoobrazu z limitované edice 20 kusů. Krásné fotografie pro vás nafotili dobrovolníci a přátelé misií. Rozměr fotoobrazu je 60 x 40 cm a bude se skvěle vyjímat na každé zdi.
Kompletní nabídku naleznete na našem e-shopu, pro ilustraci si zde můžete prohlédnou tři z nich.

Podívejte se náš e-shop – najdete tam i knihu medika a dobrovolníka Jardy Střasáka, buttonky, magnetky a další. 

Děkujeme za všechny, kterým se snažíme pomáhat!