Sadba představuje nové logo
Sadba

V tomto roce změnila Sadba logo. Možná vás bude zajímat, co vám chce sdělit…

Nové logo Sadby je tvořeno grafickým prvkem zobrazujícím růst rostlinky – mladého člověka a nápisem SADBA, který zajišťuje kontinuitu s původním logem. Může být doplněno sloganem Rosteme společně  s mladými.

Grafický prvek (obrázek) představuje semínko, které roste a mění se ve zralého člověka, otevřeného a přijímajícího, ale schopného i dávat a dělit se o svoje dary, zároveň je i symbolem života. SADBA – už z podstaty svého názvu – chce tomuto růstu napomáhat a zároveň se chce nechat obohacovat a inspirovat nadšením mladých lidí a společně s nimi i růst. Tuto  myšlenku vyjadřuje i výše uvedený slogan.

Postavička, ve kterou se semínko změní, svým tvarem připomíná nejen vzrostlou rostlinku, ale i písmeno Y značící anglické Youth – mladíDuchovní rozměrnaznačují ruce rozpažené vzhůru v duchu myšlenky Dona Boska „Zůstávejte nohama na zemi, ale srdcem v nebi“. Postavičky umístěné v centru dění uprostřed červeného obdélníku, naznačují důležitost, jakou pro nás mladý člověk představuje, ukotvenost pak linka, na níž stojí, ve druhé verzi loga.

Symbolizované zjednodušené A v nápisu Sadba odkazuje na stříšku v salesiánském logu a hlásí se tak k salesiánským hodnotám a výchovným principům. Stříška je i symbolem podpory, zastřešení a bezpečného přístavu, které každý mladý člověk při svém růstu potřebuje.

Logo Sadby se používá v dvou základních variantách:

 

První verze je nejvýraznější a je vhodná  např. pro použití na přebalech propagačních materiálů nebo tam, kde je potřeba, aby logo upoutalo a vyniklo.

Druhá verze je vhodná k běžnému použití na kancelářských tiskovinách, dopisních papírech, interních  sděleních a dalších dokumentech. Z nového loga se zároveň odvíjí i design našich dalších materiálů (potisk triček, tašek apod). Věříme, že se vám naše nové logo líbí a že se bude líbit i těm, ke kterým chce nejvíce promlouvat, mladým lidem…

SADBA

loga ke stažení:

logo Sadba 2017 color 1 bez sloganu.jpg

logo Sadba 2017 color 1 bez sloganu.png

logo Sadba 2017 color 1 se sloganem.jpg

logo Sadba 2017 color 1 se sloganem.png

logo Sadba 2017 color 2.jpg

logo Sadba 2017 color 2.png

logo Sadba 2017 color 1 bez sloganu.pdf

logo Sadba 2017 color 1 se sloganem.pdf

logo Sadba 2017 color 2.pdf