SADBA NA NOE
Sadba

Sledujte společně s námi třetí díl pořadu o salesiánských dobrovolnících. Živě na TV NOE!

Už od 7. května běží na TV NOE čtyřdílný cyklus o misijních dobrovolnících.

Do živě vysílaného pořadu budou přicházet ti, kteří se už ze svého dobrovolnického pobytu vrátili i ti, kteří se teprve chystají odjet. Jejich vyprávění může být pro mnohé z nás inspirující. Co je vede k tomu, že na tak dlouhou dobu opustí rodnou zemi a vydají se vstříc neznámému? Jak vypadají salesiánské misie zblízka? Co získali či naopak ztratili? Jak se mladí lidé můžou na tento těžký úkol připravit?

Pořadem provází ostřílený moderátor salesián Libor Všetula, pravidelným hostem je Pavel Gambi Ženíšek – ředitel Sadby.

Dívejte se společně s námi na 3. díl tohoto pořadu. Tentokrát se můžete těšit na dobrovolníky, kteří se ze své dobrovolnické služby právě vrátili a budou vyprávět o tom, co zažili. Milými hosty  tentokrát budou Jana Jeklová (Keňa), Anna Ambrozková (Angola), Lukáš Samec (Indie) a Marie Jenišová (Ekvádor).

SADBA vysílá mladé dobrovolníky do různých zemí světa již řadu let. Dobrovolníci žijí až jeden rok v dané zemi, pomáhají tamějším dětem, učí je, hrají si s nimi, vedou kroužky, ale hlavně jsou s nimi a dávají jim tolik potřebnou lásku, přijetí a naději. Nejenže mění životy chudých dětí, ale mění i své vlastní životy. Zpátky se vracejí s novými zkušenostmi, rozhledem a zážitky.