Po 10 letech se mění předseda SADBY
Sadba

Na konci července 2015 to bylo 10 let, kdy Sadba započala svoji činnost a v říjnu tohoto roku se bude měnit její předseda. Otec Jaroslav Vracovský odchází a postupně se připravuje na misie v Mongolsku.

 

Sadba oslavila dne 26. července své 10. narozeniny a na základě tohoto jubilea vzniká nová brožurka, která shrnuje ty nejdůležitější události, které se na Sadbě od počátku její činnosti až do současnosti udály. Brožurka je zejména poděkováním všem dobrovolníkům, kteří se během těchto let do aktivit organizace zapojili a umožnili tím její růst a rozvoj.

Po deseti letech působení Sadby dochází také k personálním změnám. Odchází zakladatel Jaroslav Vracovský, který se začíná připravovat na misie v Mongolsku. Vystřídán bude od 1. října 2015 salesiánem Pavlem Ženíškem, který dosud působil ve slovenském Popradu. Novým předsedou byl zvolen včera dne 9. 9. 2015. Počáteční zářijové dny jsou nabité a dochází k předávání programů, projektů a dalších významných úkolů na bedra nového představitele organizace. S nástupem nového vedení se tým Sadby rozšiřuje i o pár nových zaměstnanců.

Kupte Sadbě přes dárcovský formulář:
•    kytku s bonboniérou                   200 Kč
•    láhev šampaňského                  500 Kč
•    třípatrový narozeninový dort    1000 Kč

Váš příspěvek na symbolický dar použijeme na realizaci projektů vysílání dobrovolníků a salesiánských misionářů.

Salesiánská asociace Dona Boska byla založena o letních prázdninách 2005. Deset let její úspěšně se rozvíjející činnosti pro nejpotřebnější děti a mladé lidi různých částí světa nabízí jako dárek Donu Boskovi k jeho 200. narozeninám.

Díky všem, kteří toto dílo tvoří a podporují ho!