Motýli zazpívají pro Sadbu

Motýli zazpívají pro Sadbu
1. listopadu 2017

Srdečně vás zveme na benefiční koncert pro Sadbu, který proběhne v prostorách Kláštera bratří kapucínů v Praze na Hradčanech. Pro Sadbu „přiletí“ a zazpívají „šumperští motýli“.

večery erbKaždou první středu v měsíci od 19 hodin probíhá již od roku 2010 v historické budově Kláštera kapucínů cyklus benefičních koncertů. Tyto benefiční akce jsou pro veřejnost známé jako Večery u kapucínů.  Díky poctivé práci a snaze bratří kapucínů se zde vystřídaly již desítky inerpretů a bylo podpořeno několik sociálních a charitativních organizací.

motýlek

Koncert proběhne 6. 12. 2017 od 19 h a zpívat bude známý dětský pěvecký sbor Motýli Šumperk.

VSTUPNÉ DOBROVOLNÉ!


MOTÝLI ŠUMPERK

Dětský pěvecký sbor považovaný za jedno z nejlepších dětských pěveckých seskupení této republiky s mezinárodním renomé. Společenství, které svým vystupováním, kreativitou, společenskou úrovní a schopností špičkové interpretační přípravy vzbuzuje obdiv a úctu svého okolí… společenství, které má za sebou půl století každodenní práce, ochotné a obětavé rodiče i spoustu energie a pochopení všech, kteří se podílejí na práci s dětmi.

www.motyli-sumperk.cz

 motýli šumperk 1 (2)

VEČERY U KAPUCÍNŮ

bratr-Radek-s-kapuciVečery u kapucínů jsou cyklem benefičních akcí, které se konají vždy první středu v měsíci od 19 hodin (mimo letní prázdniny) v prostorách kláštera. Bratři kapucíni od počátku žebrali o almužnu pro potřebné a dnes na tento počátek navazují tím, že nabízejí své prostory těm, kdo mohou potřebovat pomoc. Na beneficích vystupují pěvecké sbory, vokální skupiny, sólisté i komorní soubory v nejrůznějších vokálně-instrumentálních obsazeních a zaznívá hudba všech slohových epoch. Své autorské projekty představují písničkáři a folkové kapely, interpreti přijíždějí z celé republiky a  vystupují bez nároku na jakýkoliv honorář. Výtěžek dobrovolného příspěvku je vždy věnován jiné instituci podle výběru bratří kapucínů (např. Sportovní klub vozíčkářů, Raná péče EDA, Cesta domů aj.)   

www.veceryukapucinu.cz

Podpořte dobrou věc, zažijte příjemný večer v krásném prostředí.

Klaster-kapucinu-leto

Váš dobrovolný příspěvek bude věnován na podporu našich dobrovolníků, kteří pomáhají chudým dětem a mládeži po celém světě.

Děkujeme
Vaše SADBA

stat se dobrovolnikem

NOVĚ: naše videa

Desítky zajímavých videí pro vás.

 

Pomáhejte s námi

Staňte se členem Klubu přátel a pomáhejte s námi!

  • 700 rupií (260 Kč) - měsíc života dítěte v internátu v Golaghatu (Indie)
  • 50 000 kožských franků (1000 Kč) - snídaně na týden pro 90 dětí v internátu Bakanja (DR Kongo)
  • 30 bulharských levů (400 Kč) - 40 cihel na stavbu školy ve Staré Zagoře (Bulharsko)

Registrujte se ZDE .....

... a pomáhejte s námi!

čra_small

mvcr-logo

Srdečně děkujeme za podporu!